ZEMĚDĚLSKÉ STROJE

Traktor na LPG (diesel gas)

Obecně jsou nejpoužívanějšími stroji v zemědělství traktory, které se používají v podstatě celý rok. S tím jsou také spojeny nemalé náklady na pohonné hmoty. Hlavním aspektem je tedy snížení spotřeby paliva, avšak setkali jsme se již i s požadavkem na zvýšení výkonu bez ohledu na úsporu paliva.

Nejtěžším úkolem v přestavbě traktoru na DieselGas, bylo umístění nádrže Přičemž naše firma, následně navrhla a zrealizoval řešení, formou výměnných nádrží s rychloupínacím systémem, které jsou umístěny na připojeném zařízení a lze je vyměnit během cca 5 minut. Tímto je zajištěn i případný nepřetržitý provoz bez potřeby přejezdů.
Tento systém lze však aplikovat stejným způsobem také na vleky,secí, postřikovací a zemi obráběcí stroje jakéhokoli typu.

U traktoru Case IH CS 150 jež pracuje jako stacionární ve spojení se strojem Murska W-Max 20 Contractor na mačkání a konzervaci vlhkého zrna jsme dosáhli těchto výsledků. Hodinový výkon soupravy byl zvýšen o 30-54% a náklady na pohonné hmoty se snížily o 20-32% v závislosti na typu a vlhkosti zrna. V konkrétních číslech se náklady pohonných hmot na tunu zpracovaného zrna obilí snížily ze 45,- Kč na 30,- Kč, v případě kukuřičného zrna ze 24,- Kč na 19,20 Kč na tunu.

DieselGas DualFuel významně šetří náklady na PHM a má příznivý vliv na životni prostředí viz ekologie.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace